KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Akeda Lojistik, karayolu taşımacılığında iş ortaklarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edebilmesiyle, dünya standartlarında, dinamik hizmet yönetimi ve gelişimiyle müşterilerine çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda bir yandan öz mal tır filosunu genişletmiş, bir yandan da Avrupa normlarına uygun tüm hizmet belgelerine sahip olmuştur. Akeda lojistik hızlı teslimat ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve iş ortaklarının tüm ihtiyaçlarına çözüm olabilmek için expres servis hizmeti ile çözüm olmayı hedeflemiştir.

GÜMRÜKLEME HİZMETLERİ

İthalat ve ihracat gümrükleme hizmetimiz Türkiye’nin tüm gümrükleriyle sınırlı kalmayıp, Yurt dışı’ndaki gümrükleri de kapsadığından, ihtiyaç duyulması durumunda iş ortaklarımız adına hangi ülkede olursa olsun gümrükleme hizmeti verebilmekteyiz. Ülkelerin mevzuatları hakkında sahip olduğumuz bilgi birikimi ile mallarınızın problemsiz ve zamanında varmasını sağlayacak avantajlı çözümler üretmekteyiz.

PROJE TAŞIMACILIĞI

Standart dışı yüklere, standart ötesi hizmetler… Proje taşımacılığı alanında da uzman kadromuz ve güçlü acente ağımız ile müşteriye özel çözümler sunuyoruz. Ağır tonajlı ve hacimli yükleri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel ekibimizle planlayarak, istenilen noktaya güvenilir ve avantajlı hizmet veriyoruz.